تعهد سازنده به تبدیل و تغییر کاربری ملک و راه های فرار از این تعهد!

تغییر کاربری ملک و راه های فرار از تغییر کاربری ملک

تغییر کاربری ملک

هر چقدر درباره قرارداد مشارکت در ساخت مطالب آموزشی بخوانید بازهم یکجای کار ممکن است بلنگد. من خودم که سالهاست در کنار آموزش های قراردادنویسی، وکالت دعاوی ملکی و مشارکت در ساخت را برعهده دارم می توان به جرات بگویم هر پرونده و هر دعوای ملکی یک تجربه تازه و جدیدی است که با پرونده دیگر فرق می کند.

اما نمیدانم چطور بسیاری از مالکین و بدون حتی یک تجربه در زمینه قراردادنویسی اقدام به انعقاد قراردادی می کنند که به نوعی حکم محکومیت خودشان را پیش پیش امضاء کرده اند!

از جمله کارهایی که سازندگان با مالکین بی تجربه و ناشی انجام میدهند این است که در متن قرارداد مشارکت در ساخت شروطی غیرواقعی و بدون ضمنات اجرایی ار می گنجانند که حتی اگر نتوانستند به آن عمل کنند هیچ عواقبی گربانگیر انها نخواهد شد به همین راحتی شما را در تله خود می اندازند. اما هستند سازندگانی که حتی چیزهایی را که شما توجه نمی کنید را در قراردادشان می آورند و اخلاق و وجدان برای شان اهمیت فراوانی دارد.

وقتی ملکی ساخته می شود ممکن است مالک بخواهد کاربری بخشی یا تمام ملک را تغییر بدهد و سازنده هم متعهد به این تبدیل و تغییر کاربردی می شود که در این خصوص نکات مهمی وجود دارد که در این فایل صوتی با عنوان تعهد سازنده به تبدیل و تغییر کاربری ملک و راه های فرار از این تعهد! محمدرضا فولادی وکیل و متخصص قراردادها و دعاوی ملکی شما را با چالش های این مسائل آشنا می کند.

حتما بخوانید :شیوه تخلیه ملک استیجاری پس از پایان مدت اجاره

تغییر کاربری ملک و راه های فرار از تغییر کاربری ملک

مشخصات 
نوع فایل: MP3
عنوان: تعهد سازنده به تبدیل و تغییر کاربری ملک و راه های فرار از این تعهد!
مدرس: محمدرضافولادی – وکیل قراردادها و دعاوی ملکی
زبان: فارسی
مدت: فقط ۶:۰۹ دقیقه!

 


اگر سوال یا مشکل حقوقی درباره موضوع این مقاله دارید پایین همین صفحه کامنت بزارید

مشاور حقوقی ملک

محمدرضا فولادی هستم ، وکیل و متخصص دعاوی ملکی و قراردادها

با انجام مشاوره تخصصی قبل از هر معامله، قرارداد و معاملات ملکی خود را بیمه کنید

 


 

اشتراک گذاری این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید