درباره ما

وبسایت وکیل رسمی با مدیریت آقای محمدرضا فولادی مدرس دانشگاه و وکیل پایه یک دادگستری اداره می شود.در طی این مدت محصولات آموزشی بسیاری تهیه و تدوین شده که به مرور در دسترس علاقمندان قرار خواهد گرفت. تیم حقوقی و آموزشی ما متشکل از اساتید دانشگاه و وکلای دادگستری هستند و همه تلاش ما بر ارائه محصولات کاربردی و ساده و آسان سازی قوانین برای همه اقشار جامعه است تا محتویات حقوقی فقط در کتابخانه حقوقدانان جا خشک نکند بلکه افراد و عامه مردم هم بتوانند با حقوق خود آشنا شوند.

درباره محمدرضا فولادی :
محمدرضا فولادی تحصیلکرده رشته حقوق در بالاترین سطح علمی بوده و دارای یکدهه تجربه تدریس در دانشگاه و مراکز آموزش عالی می باشد. ایشان علاوه بر علاقه وافر به آموزش در امر وکالت نیز متبحر بوده و با نیازسنجی جامعه از قبل برگزاری کارگاههای مختلف آموزشی با بیش ز ۶۵۰۰۰ نفر ساعت توانسته دو مجموعه بی نظیر آموزشی را تهیه و تدوین نماید.اول مجموعه آموزش گام به گام معاملات املاک و مستغلات و دیگری مجموعه دانستنیهای حقوق خانواده که محصولات و بسته های آموزشی از طریق فروشگاه آی عدالت در معرض خرید علاقمندان قرار می گیرد و به مرور نیز محصولات جدید به فروشگاه افزوده خواهد شد.

 

[espro-slider id=6972]

درباره محصولات آموزشی :
وقتی می بینیم که می شود قانون را آسان و ساده آموزش داد چرا باید رویه و سبک گذشتگان را در آموزش بصورت کلاسیک پیش گرفت؟ شاید خیلی ها فکر می کنند کسی که سنگین و ثقیل حرف می زند اطلاعات مهم و بیشتری دارد اما واقعیت این است که امروزه بیشتر افراد به دنبال مطالب و آموزش های کوتاه و دم دست هستند.قوانین و مقررات براب همه مردم وضع می شود ونه حقوقدانان.چون طبق یک اصل حقوقی ادعای جهل به قانون مسموع نیست. یعنی هیچ فردی در هر سطح هلمی و سوادی نمی تواند خود را جاهل به قانون دانشته و از زیر بار مسئولیت شانه خالی کند.
خوب راهکار چیست؟ بله مطالعه قانون. اما متن قانون فنی و سخت است، به همین جهت ما تلاش می کنیم قانون را ساده کنیم و آنرا قابل درک برای همه ارائه کنیم.و برای هرچه آسانتر شدن حتی به شما زحمت خواندن هم ندادیم شما فقط با دیدن و شنیدن محصولات آموزشی دانستنیهای حقوقی به این مقصود دست خواهید یافت.شما از این به بعد با اگاهی از قانون وکیل خود خواهید شد.

همکاری با ما :
ما به همه علاقمندان آموزش های حقوقی و همچنین فروشندگان محصولات آموزشی نیازمندیم.

اگر فکر می کنید در زمینه آموزش توانایی و تجربه دارید از طریق منوی تماس با ما با ما ارتباط برقرار کنید.از سراسر ایران نماینده فروش محصولات با شرایط خیلی خوب و مناسب می پذیزیم فقط اگر علاقمند و با انرژی هستید و در زمینه فروش تجربه دارید ما متظر تماس شما هستیم.محصولات ما قابل عرضه در نمایشگاهای مرتبط و مراکز علمی و دانشگاهی می باشد.