انتخاب مشاور املاک به عنوان داور در قرارداد ها و ناگفته های آن

انتخاب مشاور املاک به عنوان داور در قرارداد ها و ناگفته های آن

انتخاب مشاور املاک به عنوان داور در قرارداد ها
انتخاب مشاور املاک به عنوان داور در قرارداد ها

انتخاب مشاور املاک به عنوان داور در قرارداد ها

موضوع داوری و انتخاب داور در قراردادهای ملکی مثل قرارداد مشارکت در ساخت یا قرارداد پیش فروش ساختمان و گاهاً در قرارداد خرید و فروش آپارتمان دیده می شود که مورد آخر اصلاً توصیه نمی شود.

در کارگاه ها و کلاس های آموزشی خیلی ها از من پرسش می کنند که شیوه انتخاب داور و ساز و کار انجام داوری چگونه است و آیا انتخاب داور در قراردادهای ملکی اجباری است یا اختیاری؟

اینکه اگر در یک قرارداد دوار تعیین شد شرایط داور چگونه باید باشد و اگر بین طرفین قرارداد اگر اختلاف بروز کرد روش داوری چگونه است و اینکه اگر داور نخواهد و یا نتواند داوری کند تکلیف طرفین معامله چیست؟

پاسخ پرسش های فوق و یک سری ریزه کاری های حقوقی و کاربردی در فایل صوتی زیر با عنوان ناگفته های انتخاب مشاور املاک بعنوان داور در قراردادها توسط محمدرضا فولادی وکیل پایه یک دادگستری و نویسنده کتاب پرفروش راهنمای تنظیم قرارداد مشارکت در ساخت و ساز به زبان ساده و کاربردی توضیح داده شده است.

قبل از اینکه بخواهید دوار انتخاب کنید یا اگر در پی کسب اطلاعاتی درباره داور و شرایط داوری در قراردادهای ملکی هستید حتما به فایل صوتی و آموزشی ناگفته های انتخاب مشاور املاک بعنوان داور در قراردادها گوش بدهید.

حتما بخوانید : بهترین روش انتقال سهم سازنده در قرارداد مشارکت در ساخت چیست؟

مشخصات 
نوع فایل: MP3
عنوان: ناگفته های انتخاب مشاور املاک بعنوان داور در قراردادها
مدرس: محمدرضافولادی
زبان: فارسی
مدت: فقط ۸:۰۷ دقیقه!

انتخاب مشاور املاک به عنوان داور در قرارداد ها


اگر سوال یا مشکل حقوقی درباره موضوع این مقاله دارید پایین همین صفحه کامنت بزارید

مشاور حقوقی ملک

محمدرضا فولادی هستم ، وکیل و متخصص دعاوی ملکی و قراردادها

با انجام مشاوره تخصصی قبل از هر معامله، قرارداد و معاملات ملکی خود را بیمه کنید

 


 

اشتراک گذاری این مطلب

2 دیدگاه دربارهٔ «انتخاب مشاور املاک به عنوان داور در قرارداد ها و ناگفته های آن»

 1. سلام با قبولی طاعات وعبادات
  لطفا از نحوه محاسبه کمیسیون زمین واراضی باغ ویلا اصلاعاتی میخوام وثانیا مرجعی و جایی برای استعلام انی زمین کشاورزی هست ؟واگر سی دی در این مورد وکتابی دارید لطفا معرفی کنید ممنون میشم اگر ممکنه روی ایمیل هم جواب ارسال کنید.دوستار شما فرهاد از اهواز گرم

  پاسخ
  • سلام و درود
   مرسی از شما فرهاد عزیز
   چنین منبع مکتوبی تا حالا ندیدم و بنابراین امکان راهنمایی نیست. منظور شما از کمیسیون اگر حق الزحمه مشاور املاک هستش فرقی نمی کند که زمین کاربریش چیه مهم و ملاک محاسبه کمیسیون ارزش ملک است که در ایم خصوص جدولی وجود دارد. در خصوص استعلام هم جز مراجع ثبتی آنهم با درخواست مقام قضایی ممکن نیست.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید