چرا برخی از قراردادها و معاملات ملکی به گل نشسته اند؟

مشاوره با وکیل ملکی – مشاوره با وکیل قرارداد

مشاوره با وکیل ملکی
مشاوره با وکیل ملکی

مشاوره با وکیل ملکی – مشاوره با وکیل قرارداد

رمز موفقیت در هر معامله ملکی آن است که قبل از انجام معامله و پیش از نوشتن قرارداد، تمام جنبه­‌های حقوقی، مالی، اخلاقی و فنی موضوع معامله و شرایط پیرامون آن را در نظر بگیریم.

اگر قصد دارید که یک قرارداد قرص و محکم ببندید تا با هر اتفاقی اعتبار آن مختل نشود، توصیه می­کنم، قبل از انجام معامله مشاوره با وکیل ملکی را به شما پیشنهاد میکنیم ، از یک وکیل و مشاور حرفه‌­ای در حوزه قراردادهای ملکی مشاوره کافی بگیرید.

حتما بخوانید: پنج نشانه قراردادهای ملکی شکست ناپذیر

مشاوره با وکیل ملکی
مشاوره با وکیل ملکی

مشاوره با وکیل ملکی – مشاوره با وکیل قرارداد قبل از معامله

در جلسات مشاوره با وکیل قرارداد ها، قطعاً نکاتی به شما گوشزد می­‌شود که می­‌تواند رمز موفقیت و برگ برنده شما در انجام معامله باشد.

تا زمانی که با مشکلات حقوقی و قراردادی مواجه نشوید احتمالاً هنگام نوشتن و امضای قرارداد توجه کافی به خرج نمی‌دهید، نمی‌­برید، اما باید اعتراف کنم که بسیاری از موکلینم به همین دلایل به ظاهر کم ­‌اهمیت یا بی اهمیت از دید دیگران، امروز مجبور هستند میلیون­‌ها و حتی به جرات میگم چند میلیارد تومان خسارت بپردازند تا بلکه به شرایط قبل از معامله و پیش از امضای قرارداد برگردند.

درخواست دستیار امور ملکی

بعضی از افراد و طرفین قراردادها اکنون سال­‌هاست که به واسطه بدهی پشت میله­‌های زندان هستند. امیدوارم با فراگیری فرهنگ مشاوره با وکیل ملکی قبل از معامله و با صرف کمترین هزینه ممکن، اعتبار قراردادتان را به بالاترین میزان تضمین و اعتبار قراردادی برسانید.


اگر سوال یا مشکل حقوقی درباره موضوع این مقاله دارید پایین همین صفحه کامنت بزارید

مشاور حقوقی ملک

محمدرضا فولادی هستم ، وکیل و متخصص دعاوی ملکی و قراردادها

با انجام مشاوره تخصصی قبل از هر معامله، قرارداد و معاملات ملکی خود را بیمه کنید

 


اشتراک گذاری این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید