وکیل دعاوی مشارکت در ساخت

وکیل دعاوی مشارکت در ساخت

وکیل دعاوی مشارکت در ساخت

وکیل دعاوی مشارکت در ساخت

سازنده باش اما بازنده نباش

شاید شما هم یک سازنده باشید و ممکنه با شکستی در یک قرارداد مشارکت در ساخت مواجه شدید و یا ممکن است سازنده هستید و قصد دارید جلوی هرگونه شکست یا باخت احتمالی را در آینده بگیرید.

به شما تبریک می­گم چون تصمیم گرفته­ اید که با دانش و آگاهی درست اقدام به ساخت و ساز کنید. خبر خوش این است که من به عنوان وکیل دعاوی مشارکت در ساخت و وکیل دعاوی ملکی تجربه زیادی در انواع دعاوی مشارکت در ساختط دارم و می­توانم از طریق وب سایت وکیل رسمی تجربیاتم را به صورت رایگان با شما به اشتراک بزارم.

بدون هرگونه تعارفی باید همین جا اقرار کنم که بیش از ۹۰ درصد قراردادهای مشارکت در ساخت به صورت غیر حرفه­ ای نوشته می­شوند و در نتیجه اکثر آنها نیز با مشکلات حقوقی و مالی جدی مواجه می­شوند.

حتما بخوانید : برکناری سازنده در قرارداد مشارکت در ساخت

هنگامی که قصد دارید مسئولیت احداث یک پروژه ساخت و ساز رو طی قرارداد مشارکت در ساخت برعهده بگیرید بدون شک هدف­تان به عنوان طرف دوم و شریک پروژه این است که برنده باشید و نه بازنده تا اینکه به سود مناسب برسید.

اما باید به یک حقیقت اشاره بکنم که خیلی از سازندگان از آن غافل هستند. دوست گرامی و سازنده عزیز، اگر شما فکر می­کنید با محدود کردن حقوق و منافع مالک و توسعه دادن منافع و حقوق خودتان برنده معامله   می­شوید باید همین جا اعتراف کنم که سخت در اشتباه هستید. چون هر چند مالک ممکن است در زمان امضای قرارداد مشارکت در ساخت ناآگاه و بی­تجربه باشد اما پس از آن در کلاس درس شما رشد خواهد کرد و از معلمان خصوصی زیادی در اطرافش نهایت استفاده را خواهد کرد و آنچنان ضربه­ای را بر پیکره قرارداد مشارکت در ساخت خواهد زد تا با بن­بست قراردادی مواجه شوید.

وکیل دعاوی مشارکت در ساخت

در این وضعیت تمام سرمایه شما در این پروژه متوقف می­شود و وارد بازی دادگاه و دادسرا می­شوید و دست آخر با یک رأی ممکن است اعلام ورشکستگی کنید.

حتما بخوانید : مشکلات ناشی از وکالت کاری در قرارداد مشارکت در ساخت

باور کنید که سوء استفاده از کاربری تجاری یا کاهش متراژ سهم مالک یا عدم به کار بردن مصالح مناسب و برخی بی­اخلاقی­ها نتیجه­ای جز شکست و بازنده شدن در قرارداد برای­تان در پی نخواهد داشت.

یک سازنده و بازیگر خوب در قرارداد مشارکت در ساخت می­داند که رمز ماندگاری­اش در بازار ساخت و ساز به اعتمادسازی و حسن اخلاق و داشتن تعهد بالای قراردادی بر­می­گردد و لاغیر.

امیدوارم با مشورت با یک وکیل قرارداد مشارکت در ساخت در کلیه قراردادهای مشارکت در ساخت یک برنده واقعی و سازنده قابل اعتماد باشید و نه یک بازنده.


اگر سوال یا مشکل حقوقی درباره موضوع این مقاله دارید پایین همین صفحه کامنت بزارید

مشاور حقوقی ملک

محمدرضا فولادی هستم ، وکیل و متخصص امور ملکی

با انجام مشاوره تخصصی قبل از هر معامله، قرارداد و معاملات ملکی خود را بیمه کنید

 


 

اشتراک گذاری این مطلب

دیدگاه‌تان را بنویسید: