مشاوره حضوری

مشاور حقوقی املاک و مشاور دعاوی ملک به صورت حضوری در تهران
مشاور حقوقی ملکی

شرایط مشاوره و زمان و هزینه آن:

درخواست شما توسط همکاران ما بررسی می شود و سپس ضمن تماس با شماره تلفن اعلامی در زمان ثبت درخواست، تاریخ و مدت مشاوره و هزینه آن به صورت تلفنی اعلام و جهت مشاوره حضوری هماهنگی لازم به عمل خواهد آمد. در صورت بروز هرگونه مشکل می توانید از طریق تماس تلفنی نسبت به تعیین و رزرو وقت مشاوره حضوری اقدام کنید.

برای انجام مشاوره حضوری و تخصصی در زمینه املاک و مستغلات فرم ذیل را به صورت دقیق تکمیل کنید و سپس روی منوی ارسال درخواست کلیک کنید و منتظر تماس همکاران ما ظرف مدت ۲ تا ۸ ساعت در اوقات اداری باشید. تلفن های اضطراری جهت رزرو وقت مشاوره: ۰۲۱۸۶۰۳۵۷۷۹ – ۰۹۱۲۵۰۲۲۶۶۷

 

مشاوره حضوری

 • فایل ها را به اینجا بکشید

اگر مایل به کسب اطلاعات بیشتر در باره مشاوره حضوری هستید محتوای زیر را تماشا و مطالعه کنید.

راز موفقیت در معاملات مشاوره حضوری با مشاور حقوقی املاک قبل از معامله است!

مجموعه وکیل رسمی با سرمایه انسانی مرکب از افراد باتجربه و خبره در حوزه ملک و ساختمان و دارا بودن مشاورینی متخصص در حوزه املاک ( مشاور امور ملکی ، مشاور حقوقی املاک ، مشاور دعاوی ملک ) مسیری طولانی را پیموده و به شما کمک خواهد کرد تا با چشمانی باز به انجام معاملات ملکی بپردازید. اگر از آن دسته افرادی هستید که بی گدار به آب نمی زنید و سنجیده عمل میکنید ،هدیه ما به شما،انتقال تمامی تجربیات ملکی در قالب مشاوره امور ملکی،است.

با مشاور حقوقی املاک بدون خطا پیش روید

چرا نباید خطا کنید؟!!! ملک و ساختمان بزرگترین سرمایه هر شخص در طول دوران زندگی است. موفقیت یا شکست در معاملات مرتبط با ملک میتواند آینده یک فرد و خانواده را کاملا دگرگون کند. اغلب پرونده های قضایی طرح شده در دادگاهها در خصوص معاملات و دعاوی ملکی است. بیشترین تاثیرات مالی در زندگی افراد ثروتمند ناشی از انجام هوشمندانه و بدون خطای معاملات ملکی و اتخاذ تصمیمات به موقع و صحیح بوده است. مشاور حقوقی املاک به شما کمک میکند که مسیر معامله شما عاری از هر گونه خطا باشد

با مشاور دعاوی ملک پله های پیشرفت را طی کنید

مشاوره صحیح با مشاور دعاوی ملک، پله پیشرفت شما خواهد بود….

اگر قصد خرید ملک به منظور تامین سرپناه خود و خانواده تان را داشته باشید یا اینکه برای سرمایه‌گذاری و تامین آتیه فرزندانتان،حتی اگر قصد ساخت و ساز دارید و یا اجارگری حرفه ای میکنید ،فاصله شما تا شکست یا موفقیت ،فقط یک قدم اشتباه یا مجموعه ای از حرکات سنجیده است. نکات و ریزه کاری های بسیار زیادی وجود دارد که تنها گذر زمان و کسب تجربه ،آنرا بدست خواهد آورد،پس شخصا مسیری را تجربه نکنید بلکه با استفاده از تجربه های موفق، فرصت های بسیار زیادی را شکار کنید. مشاور دعاوی ملک به شما کمک میکند تا کام شما با تجربه های ناگوار تلخ نشود

نظر برخی از مراجعه کنندگان برای مشاوره حقوقی به صورت حضوری چیست ؟

فواید استفاده از مشاور امور ملکی

ویژگی مهم مشاوره حضوری با مجموعه وکیل رسمی چیست؟

شاید بعد از سال ها فعالیت آموزشی و وکالت تخصصی در زمینه دعاوی خرید و فروش املاک و مباحث مرتبط با آن و دیدن مشکلات فروشندگان،خریداران،سازندگان،مشارکت کنندگان و همچنین موجرین و مستاجرین، می توانیم بگوییم افراد موفق در حوزه ملک و ساختمان کسانی هستند که فقط ۲ چیز بهتر از دیگران دارند آن دو چیز یکی علم است و دیگری تجربه.

تجربه ای که شاید چند برابر علم ارزشمند باشد اما بدون علم تقریبا بی ارزش است و در اصل ارزش خود را کنار علم به دست می آورد. به عبارت دیگر، وقتی شما بخواهید خانه ای بخرید مجبورید در زمینه های مختلف اطلاعات بدست آورید با تحقیق به منابع مختلف و افراد متفاوتی برخورد میکنید که در درجه‌ی اول باید مطمئن شوید که آن اطلاعات کامل و صحیح و به روز می باشد و در مرحله بعد، اطلاعاتی که بدست آورده اید مناسب شرایط شما هست یا خیر ؟

نمی خواهیم بگوییم که تجربه، جای علم را میگیرد ولی علم + تجربه زمان را برای شما ذخیره میکند و شما را به هدف میرساند. به جای اینکه در صف راهروهای دادسرا ها وقت خود را به خاطر آگاه نبودن به مسائل حقوقی قراردادهای ملکی تلف کنید از مشاور امور ملکی ، وکلاء و مشاورین حرفه ای و خبره در این زمینه استفاده می کنید. به عبارت دیگر، شما میتوانید به جای زمان طولانی که برای تحقیق و تست روش های مختلف این اطلاعات صرف کنید، این اطلاعات را توسط مشاور امور ملکی در این زمینه بدست آورید.

با مشاور امور ملکی علم و تجربه را در کنار هم داشته باشید

محمدرضا فولادی کیست؟

 • بنیانگذار و موسس وب سایت و مجموعه وکیل رسمی
 • مدرس بیش از ۱۰۰ کارگاه در زمینه معاملات ملکی
 • نویسنده بیش از ۲۰ کتاب آموزشی در زمینه قراردادهای ملکی و مسائل ملکی
 • طراح و صاحب اثر بیش از ۳۰ محصول آموزشی سمعی و بصری در زمینه معاملات ملکی و قراردادها
 • اجرای بیش از ۶۰۰۰۰ نفر ساعت سخنرانی و کارگاه آموزشی (در مراکز مختلف دولتی و دانشگاهی از جمله دانشگاه‌ تهران،دانشگاه آزاد و سایر موسسات)
 • مدرس اتحادیه صنف مشاورین املاک تهران با بیش از ۱۱ سال سابقه تدریس مداوم ویژه دوره های حقوقی قراردادها
 • مدرس کارگاه های تخصصی ویژه مشاورین اتحادیه های املاک شهرری و سایر شهرهای حومه تهران
 • وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی امور قراردادها، وکیل تنظیم قراردادها و وکیل دعاوی ملکی
 • متخصص تنظیم انواع قراردادهای ملکی به خصوص مشارکت در ساخت، سرقفلی و مبایعه نامه و اجاره نامه
 • مشاور و متخصص حرفه ای مذاکرات قراردادی در معاملات ملکی
 • مدرس و تولیدکننده برتر محتوای آموزشی در سال ۱۳۹۴ از سوی مجله خلاقیت
 • تجربه بیش از ۱۰۰ مورد مشاوره و حضور در جلسات مذاکراتی و معاملاتی اعم از خرید و فروش ملک و مشارکت در ساخت
 • دارای مطالعات عمیق و گسترده در حوزه مسائل ملکی و قراردادها
 • تجربه وکالت و دفاع در انواع مختلف دعاوی ملکی و کوله باری از تجربه های قضایی در دادگاه های بدوی و تجدیدنظز
 • مشاوره حرفه ای به سازمان ها و برندهای معتبر در زمینه قراردادها و اختلافات و مشکلات ملک و ساختمان
مشاور حقوقی املاک
جلسه مشاوره ملکی با آقای دکتر نیکنام استاد دانشگاه
کارگاه آموزشی مبایعه نامه نویسی حرفه ای – کرج ۱۳۹۷
کارگاه آموزشی – دانشگاه تهران ۱۳۹۶
جناب آقای مصطفی قلی خسروی (ریاست محترم اتحادیه مشاورین املاک تهران)