مشاوره حقوقی حضوری

مشاوره حقوقی حضوری

مشاوره حقوقی حضوری
مشاوره حقوقی

اهمیت مشاوره حقوقی حضوری با وکیل ملکی، مزایا و ویژگی های آن

یکی از ملاک ها و فاکتورهای رفتار هوشمندانه انجام مشاوره حقوقی حضوری قبل از هرگونه اقدام در زمینه های مختلف است. امروزه با توجه به تخصصی شدن اکثر مشاغل از جمله امور حقوقی و وکالت، پزشکی، مشاور خانواده، ورزش و تغذیه لذا ضروت دارد تا افراد جامعه پیش از هر اقدامی در حوزه ای که در آن تخصص و سررشته ندارند، با مشاوران و متخصصان آن حوزه از نزدیک مشاوره حضوری انجام بدهند. مانند مشاوره حضوری با وکیل متخصص دعاوی ملکی و وکیل تنظیم قراردادها، مشاوره پزشکی، مشاوره ورزشی و مشاوره در زمینه تغذیه و غیره.

در خصوص مشاوره حقوقی و مراجعه به دفتر وکیل حقوقی جهت انجام مشاوره باید اشاره شود که، مشاوره حقوقی فقط مربوط به زمانی که با مشکل حقوقی در زمینه دعاوی ملکی و قراردادها مواجه می شویم نیست. مانند انواع دعاوی ملکی اعم از دعاوی ملکی حقوقی، دعاوی ملکی کیفری و دعاوی ملکی ثبتی است.

اهمیت مشاوره حقوقی حضوری با وکیل دعاوی ملکی چیست؟

اهمیت مشاوره حقوقی حضوری با وکیل دعاوی ملکی این است که شما در انجام هر اقدامی که دارای بار حقوقی است، حساب شده و به موقع گام بر می دارید و با این اقدام هوشمندانه، ریسک معاملاتی را به شدت کاهش می دهید و از بروز زیان و خسارت های زیاد مالی که در بسیاری از دعاوی ملکی شاهد آن هستم، جلوگیری خواهید نمود.
بنابراین توصیه می کنم با توجه به اهمیت مشاوره حقوقی برای انجام هر گونه معامله ای با وکیل متخصص در حوزه ملک و ساختمان تماس بگیرید و با او قرار ملاقات حضوری بگذارید. هزینه مشاوره شاید بیشتر از مشاوره آنلاین و اینترنتی یا مشاوره تلفنی باشد اما نباید وجه و پولی را که بابت مشاوره با وکیل ملکی می پردازید را به دید هزینه ببینید. چون با پرداخت هزینه مشاوره حقوقی به نوعی معاملات ملکی خود را بیمه می کنید!

حتما بخوانید : عدم تنظیم سند رسمی ملک از سوی فروشنده و پیش گیری از آن

شاید بپرسید چگونه مشاوره حقوقی باعث بیمه کردن معاملات و حتی طرح دعاوی و یا دفاه از دعاوی می شود؟ پاسخ این است که مسلماً خرید و فروش ماک و زمین و آپارتمان و هر نوع مستغلاتی دارای هزینه های سنگین مالی است و طبیعتاً هیچ خریدار یا فروشنده ای به قصد ضرر معامله نمی کند اما وقتی اطلاعات و دانش حقوقی نداریم پس معامله نکنیم؟ چرا معامله بکنید اما پیش از معامله حتماً لازم است با وکیل و متخصص امور و دعاوی ملکی و کسی که سابقه وکالت و دفاع در انواع دعاوی سنگین ملکی و قراردادی مانند دعاوی مشارکت در ساخت، دعاوی خرید و فروش ملک، دعاوی ناشی از خرید و فروش سرقفلی، دعوای پیش فروش ساختمان، و دعاوی ناشی از تنظیم انواع قولنامه های ملکی و اجاره نامه و غیره دارد، مشاوره حقوقی حضوری بکنید تا شما را با تمام زوایای پیدا و پنهان طرح دعوای ملکی یا دفاع اصولی از انواع دعاوی ملکی علیه شما آگاه کند.

حتما بخوانید : شیوه تنظیم سند ملکی که در رهن بانک است

بنابراین اهمیت مشاوره حقوقی حضوری با وکیل بسیار زیاد است که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

– امکان انتقال واقعی احساسات و آلام ناشی از دعاوی ملکی مطروحه به وکیل ملکی
– مطالعه و بررسی دقیق اسناد و مدارک دعوا و پرونده و ضمایم دادخواست توسط وکیل حقوقی
– طرح پرسش های مختلف از سوی موکل و مراجعه کننده و دریافت پاسخ از وکیل متخصص ملکی
– امکان تنظیم دادخواست و لوایح دفاعیه مورد نیاز و تنظیم انواع قراردادهای ملکی توسط وکیل قراردادها
– مشاوره حضوری در خصوص شیوه تنظیم قراردادها و ارائه نقطه نظرات و نکات فنی و تخصصی در زمان تنظیم و امضای قراردادها مثل تنظیم قرارداد مشارکت در ساخت
– دریافت مشاوره واقعی از وکیل و دستیار تخصصی امور حقوقی املاک و قراردادهای ملکی پیش از انجام هرگونه معامله ملکی

نکته مهمی را که نباید فراموش کرد و باید آموخت این است که، هیچ وکیل و مشاور حقوقی نمی تواند و نباید در خصوص پیروزی در دعوا و گرفتن نتیجه قطعی به شما تضمین و امید صد در صد بدهد والا باید به حرف های او شک کنید. چون وکالت یک نوع تعهد است و مفهوم آن این است که وکیل متعهد به استفاده از تمام ظرفیت های علمی و تجربی با بکارگیری آخرین قوانین و نظرات مشورتی و آرای وحدت رویه و قواعد فقهی است. بنابراین وکیل تعهدی به نتجه ندارد اما تلاش می کند با ابزار حقوقی و فنی بهترین دفاع ممکن و نتیجه را عاید موکلش بکند و بی جهت او را با وعده و وعید بی مورد امیدوار نکند.

حتما بخوانید : شیوه تعیین خسارت در قراردادهای ملکی

وقتی شما از وکیل مشاوره دریافت می کنید این اقدام به منزله این نیست که آن شخص وکیل شما در دعوا است. او صرفاً به شما مشاوره حقوقی حضوری داده است و هیچ تعهدی بیش از این ندارد. مگر اینکه پس از مشاوره با وکیل تصمیم بگیرید که از خدمات حقوقی و تخصصی او استفاده بکنید که در این صورت با امضای وکالتنامه و ابطال تمبر او وکیل شما در یک پرونده برای طرح یا دفاع از دعوا خواهد بود. پس اگر دو دعوا علیه شما اقامه شده باشد باید برای هر دعوا به صورت جداگانه به وکیل وکالت بدهید و حق الوکاه جداگانه بپردازید.
نتیجه اینکه با دادن وکالت به وکیل متخصص در زمینه ملکی، خانواده، ثبت، کیفری و غیره هیچ گونه تضمین صد در صدی برای گرفتن نتیجه در دعوا وجود ندارد. هرچند یک وکیل در حوزه دعاوی ملکی و قراردادها ده ها پرونده موفق و سابقه و تجربه درخشان داشته باشد و یک وکیل معروف و مشهور در حوزه امور ملکی باشد اما نباید انتظار داشته باشید که در دعوای شما نیز همان تایجی که در جلسات مذاکره و مشاوره ارائه شده است عاید شما و سرنوشت پرونده تان بشود. اما می توانید به استناد اسناد و مدارک محکم و قانونی انتظار نتایج خوب از دعوا داشته باشید.

حتما بخوانید : گواهی عدم حضور در دفترخانه از صفر تا صد+فیلم آموزشی

ما در مجموعه وکیل رسمی انواع و اقسام مشاوره های حقوقی حضوری را در زمینه ملک و ساختمان و قراردادها رائه می کنیم. شما می توانید از طریق تلفن و شماره های تماس معرفی شده در سایت نسبت به هماهنگی جهت مشاوره و ملاقات حضوری اقدام کنید. ما با مطالعه اسناد و مدارک پرونده و بررسی دقیق مشکلات ملکی و انجام مشاوره حرفه ای بهترین نسخه حقوقی ممکن را برای شما تجویز می کنیم. ما مسیر و نقشه حقوقی پرونده را برای تان تشریح میکنیم تا هوشمندانه و واقع گرانه تصمیم گیری کنید.

مزایای مشاوره حقوقی حضوری چیست؟

– آشنایی با بهترین وکیل تهران
– آشنایی با بهترین وکیل دعاوی ملکی
– آشنایی با خدمات حقوقی وکیل رسمی
– آشنایی با جدیدترین قوانین و آرای حقوقی در حوزه دعاوی ملکی با راهنمایی وکیل ملکی
– مواجهه حضوری با وکیل متخصص امور ملکی و تسلیم اسناد و مدارک پرونده
– امکان امضای وکالتنامه و دادن وکالت پرونده و دفاع از دعوای ملکی به و وکیل حرفه ای


اگر سوال یا مشکل حقوقی درباره موضوع این مقاله دارید پایین همین صفحه کامنت بزارید

مشاور حقوقی ملک

محمدرضا فولادی هستم ، وکیل و متخصص امور ملکی

با انجام مشاوره تخصصی قبل از هر معامله، قرارداد و معاملات ملکی خود را بیمه کنید

 


اشتراک گذاری این مطلب

دیدگاه‌تان را بنویسید: