اینستاگرام وکیل رسمی در باره چه موضوعی میباشد؟

صفحه یا پیج اینستاگرام وکیل رسمی یکی از پیج های حقوقی است که به طور اختصاصی در زمینه دعاوی ملکی و قراردادها و همچنین آموزش حقوق قراردادها فعالیت می کند.

محتوای آموزشی تولید شده توسط تیم حقوقی وکیل رسمی با هدف و رسالت توسعه عدالت حقوقی برای همه و استفاده همه افراد جامعه فارغ از دانش و تحصیلات آنها تهیه می شود که قابل فهم و درک برای همه اقشار جامعه است.

موضوعات آموزشی پیج اینستاگرام وکیل رسمی در زمینه خرید و فروش خانه ،آپارتمان، ملک ،زمین، ویلا، باغ و هر گونه املاک و مستغلات و همچنین اجاره املاک مسکونی ،تجاری ،اداری و نکات حقوقی قراردادهای مشارکت در ساخت و سرقفلی و حق کسب و پیشه است.

تیم اینستا
instagram Business

اینستاگرام وکیل رسمی برای چه افرادی مفید است ؟

صفحه اینستاگرام وکیل رسمی به نشانی vakilerasmi@ دارای هزاران دنبال کننده از سراسر ایران و جهان می باشد و هر روز صدها فالور و دنبال کننده جدید به جمع هواداران آن اضافه می شود.

اگر شما صاحب کسب و کار هستید یا کارمند یا پیمانکار ،سازنده ،مشاور املاک،مهندس عمران و هر فردی که در این جامعه زندگی می کنید و با مشکلات حقوقی در زمینه دعاوی ملکی مواجه شده اید و یا قصد انجام معاملات ملکی را دارید اما دانش و اطلاعات کافی برای آن ندارید، فالور و دنبال کردن پیج حقوقی و اینستاگرام وکیل رسمی به شما پیشنهاد می شود.

در پیج اینستا گرامی وکیل رسمی چگونه آموزش میبینیم ؟

ضمنا اگر شما قصد دارید در زمینه معاملات ملکی به صورت حرفه ای و هوشمندانه معامله کنید می توانید در دوره حرفه ای و پیشرفته آموزش معاملات ملکی با عنوان هوش ملکی با تدریس استاد محمدرضا فولادی شرکت کنید که اطلاعات این دوره در وب سایت وکیل رسمی به نشانی vakilrasmi.com و صفحه اینستاگرام وکیل رسمی به نشانی vakilerasmi@ را مشاهده کنید و ویدیو و نظر شرکت کنندگان قبلی را تماشا کنید.

تیم اینستا

پس همین الان با دنبال کردن و فالوو کردن پیج وکیل رسمی vakilerasmi@  آموزش رایگان حقوق املاک و مستغلات را شروع کنید.

تمام آموزش ها به صورت کاربردی و از دل پرونده های موکلین بیرون کشیده شده و حاصل بیش از یک دهه آموزش و تجربه محمدرضا فولادی وکیل پایه یک دادگستری و همکاران ایشان است.