دعاوی ملکی و قرارداد ها

دعاوی ملکی

رسیدگی به دعاوی ملکی چگونه است ؟

سلام من محمدرضا فولادی وکیل پایه یک دادگستری و متخصص دعاوی ملکی و قراردادها هستم همان طور که میدونید با توجه به تخصصی بودن مقررات حاکم بر قوانین املاک و مستغلات و همچنین تخصصی بودن تنظیم انواع قراردادهای ملکی و از سوی دیگر عدم آگاهی اکثریت مردم از چگونگی طرح و دفاع از انواع دعاوی شاهد آن هستیم که پرونده‌های بسیاری در محاکم و مراجع قضایی دادگستری و شوراهای حل اختلاف ثبت شده و افراد زیادی درگیر این نوع دعاوی می‌شوند و علیرغم ذی حق بودن و داشتن دلایل و مدارک قوی و محکمه پسند متاسفانه به نتیجه مطلوب و مورد انتظار خودشون نمی رسند. این در حالی است که طرفین دعاوی معمولاً هزینه های دادرسی زیادی را متحمل شده و زمان نسبتا طولانی جهت پیگیری دعوا و پرونده ملکی خود صرف می‌کنند.

حتما بخوانید : وکیل سرقفلی

دعاوی ملکی خود را با وکیل متخصص همان حوزه به پیش ببرید

بنابراین طرح دفاع از هر نوع دعاوی ملکی نیاز به و آگاهی کافی حقوقی و تجربه لازم در وکالت انواع پرونده های ملکی دارد. افراد عادی و غیر متخصص که تجربه وکالت در دادگاه ها را ندارند نباید بدون وکیل پایه یک دادگستری و متخصص ، هیچ دعوایی را طرح کنند و بدون داشتن وکیل باتجربه هیچ دفاعی انجام دهند. چون طرح و دفاع از دعاوی یک کار خیلی حساس و بسیار تخصصی است که فقط از عهده وکلایی که در این حوزه کار کرده اند برمی آید. چون این دسته از وکلای دادگستری از ارکان و انواع دعاوی و چگونگی طرح و دفاع از این دعاوی اطلاعات و تجربه کافی دارند.

حتما بخوانید : وکیل دعاوی مشارکت در ساخت

اگر در یکی از دادگاه ها به عنوان خواهان و یا خوانده دعوای ملکی مرتبط با قراردادهای حوزه املاک و ساختمان دارای پرونده هستید می‌توانید با تکمیل فرمی که در پایین این صفحه قرار دارد درخواست وکیل کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل کنند.
همچنین برای آگاهی شما و دریافت اطلاعات نسبی از دعاوی ملکی و شناخت ماهیت و ارکان حقوقی آن ها می توانید روی هر یک از عناوینی که در ستون سمت راست ( در دکستاب) و پایین صفحه ( در موبایل و تبلت) وجود دارد محتوای آموزشی ویدیویی که در این زمینه تهیه شده دست پیدا کنید.


درخواست وکیل

  • فایل ها را به اینجا بکشید