اپلیکیشن هوش ملکی محمد رضا فولادی

اپلیکیشن هوش ملکی محمد رضا فولادی

هوش ملکی

مقدمه:

افراد باهوش که دانش حقوقی کافی در حوزه معاملات و دعاوی ملکی و قرار داد ها ندارند هیچ گاه شخصا و بدون مشاوره با یک وکیل متخصص دعاوی ملکی اقدام به خرید و فروش ملک و زمین و آپارتمان نمی‌کنند.
موسس و بنیانگذار اپلیکیشن هوش ملکی محمد رضا فولادی وکیل پایه یک دادگستری و متخصص دعاوی ملکی است

در باره استاد محمد رضا فولادی بیشتر بدانید؟

استاد محمد رضا فولادی علاوه بر اپلیکیشن هوش ملکی اولین نویسنده کتاب های آموزشی در زمینه حقوق املاک و مدرس دوره های آموزش معاملات ملکی و قرار داد ها است و هزاران نفر در کلا س ها و دوره های آموزشی ایشان شرکت کرده اند.
استاد فولادی جز یکی از بهترین وکلای دعاوی ملکی و حقوقی املاک و قرار داد ها است، نظرات موکلین و مراجعین به دفتر وکالت ایشان که در سایت وکیل رسمی و پیج ( صفحه ) اینستاگرام وکیل رسمی به نشانی Instagram.com/vakilerasmi گویای این واقعیت است .

اپلیکیشن هوش ملکی چیست؟

اپلیکیشن هوش ملکی اپلیکیشنی است که همه افراد اعم از مشاورین املاک ، مهندسین، سازندگان، وکلا و کار آموزان وکالت و هر شخصی حتی اگر بخواهد یکبار معامله ملکی و دانش خود در حوزه حقوق املاک و دعاوی ملکی را بالا برده و در نتیجه میتواند در انجام معاملات و جلسات مذاکرات قرار دادی به درستی تصمیم گیری کند و سرمایه گذاری و معامله ملکی درست و هوشمندانه انجام بدهند.

مجموعه ای از آموزش ها و مهارت ها

هوش ملکی مجموعه ای از آموزش ها و مهارت ها است: از جمله مهارت مذاکرات حقوقی ، مهارت سند خوانی ، مهارت تنظیم قرار داد ها، مهارت سرمایه گذاری ، مهارت کسب و کار و مشاوره املاک ، مهارت طرح دعاوی ملکی ، مهارت دفاع از دعاوی حقوقی و ملکی ، ‌ و …که هر فردی برای بهبود دانش و اطلاعات حقوقی خود در حوزه معاملات و دعاوی ملکی به آن شدیداً نیاز دارد .
اپلیکیشن هوش ملکی در گوگل پلی قابل دانلود است که پس از نصب آن می‌توانید از محتوای فوق العاده مفید و جذاب آن استفاده کنید .

اپلیکیشن هوش ملکی در بر دارنده چه مواردی میباشد؟

اپلیکیشن هوش ملکی شامل دوره های آموزشی متنوعی است که به صورت کاملا ساده و روان توسط استاد محمدرضا فولادی وکیل پایه یک دعاوی ملکی آموزش داده شده است که هم به صورت ویدیویی و هم صوتی قابل دانلود و استفاده به صورت مادام العمر می‌باشد .

هوشمندانه معامله و دفاع کنید!!!

شعار اپلیکیشن هوش ملکی این است که هوشمندانه معامله و دفاع کنید شاید بپرسید منظور از این شعار و عبارت کلیدی چیست ؟
واقعیت این است که اکثر مردم و کسانی که قصد انجام معاملات ملکی مثل خرید و فروش زمین ، خانه, ملک، ویلا،باغ، آپارتمان را دارند اطلاعات حقوقی کافی برای انجام چنین معاملات مهم و سنگین را ندارند و از طرفی اگر با مشکلات حقوقی و ملکی مثل دعوای ابطال سند ، فسخ معامله ، فسخ قرار داد الزام به تنظیم سند ، مطالبه خسارت و غیرع . مواجه بشوند به علت فقدان دانش و اطلاعات حقوقی هم در معاملات ملکی شکست می‌خورند و هم قدرت کافی برای طرح یا دفاع از دعاوی حقوقی علیه خود را ندارند .
اپلیکیشن هوش ملکی خوشبختانه این ضعف را پوشش داده و باعث میشود که کاربران و کلیه افراد جامعه از دوره های آموزشی و حقوقی این برنامه که در داخل خود اپلیکیشن طراحی و بارگذاری شده استفاده کنند .
خبر خوب این است که عموم افراد جامعه با هر سطح سواد و دانش حتی بدون اطلاعات حقوقی یا دانش قرار داد نویسی می‌توانند از محتوا و دوره های حقوقی و کاربردی اپلیکیشن هوش ملکی استفاده کنند و اطلاعات خودشان را در تمام معاملات و دعاوی ملکی به شدت ارتقا و افزایش بدهند تا با پایین ترین ریسک حقوقی در انجام معاملات ملکی و اختلاف حقوقی مواجه شوند .

بنیانگذاز هوش ملکی در ایران کیست؟

استاد محمد رضا فولادی( پدر هوش ملکی ) بنیانگذاز هوش ملکی در ایران و موسس اپلیکیشن هوش ملکی است .
محمد رضا فولادی از معروف ترین و مشهور ترین وکلای دادگستری در زمینه اختلافات و دعاوی ملکی در ایران و شهر تهران می باشد و بسیاری از مشاورین املاک و مهندسین عمران و سازندگان و وکلای دادگستری و سایر افراد از دانشجویان ایشان هستند و امروزه با کمترین خطر و ریسک های حقوقی و بدون ترس در حال فعالیت در حوزه معاملات ملکی و کسب و کار ملک و ساختمان هستند .
در دوره های آموزشی هوش ملکی استاد فولادی به شما آموزش می‌دهد که چگونه سطح دانش خودتان در زمینه دعاوی حقوقی و معاملات ملکی و چگونگی تنظیم قراردادها اعم از مبایعه نامه ، قرار داد مشارکت در ساخت ، سرقفلی ، اجاره و غیره را بالا ببرید و به عنوان یک متخصص در این حوزه فعالیت کنید و زندگی و شغل لذت بخش و کم دردسری هم از لحاظ مالی و هم حقوقی فراهم کنید .

ویژگی های اپلیکیشن هوش ملکی

– بیش از ۱۰۰۰ نکته و مطالب آموزشی در حوزه کسب و کار آنلاین و دعاوی حقوقی و ملکی
_بیش از ۱۰۰ ها ساعت آموزش ویدویی و صوتی با بهترین کیفیت
– کلوپ باهوشان
– دوره های آموزشی هوش حقوقی
– دوره های آموزشی هوش ملکی
– دوره های آموزشی صوتی
– دوره های آموزشی به صورت کتاب الکترونیکی
– مشاوره حضوری و آنلاین و تلفنی
– پرسش و پاسخ
– جعبه ابزار شگفت انگیز
– خدمات حقوقی و ملکی
– کارشناسی ملک
_درخواست وکیل
– دستیار حقوقی
– سامانه معاملات امن ملکی ( سمام)
– تنظیم قرار داد مشارکت در ساخت
– درخواست داوری
– معرفی ملک و سازنده
– قوانین ملکی
– استعلام سند
– استعلام قیمت ملک
– استعلام وکالت‌نامه
_استعلام کد رهگیری قرار داد
– و صد ها خدمات و امکانات دیگر

 

اپلیکیشن هوش ملکی را چگونه دانلود کنیم

برای دانلود اپلیکیشن هوش ملکی به روش های زیر میتوانید اقدام کنید :

 

سخن آخر

اپلیکیشن هوش ملکی فقط از طریق روش های فوق قابل دانلود است و پس از نصب میتوانید از امکانات و خدمات حقوقی و آموزشی آن استفاده کنید . هر گونه استفاده غیر قانونی از محتوای آموزشی دوره های اپلیکیشن هوش ملکی استاد محمد رضا فولادی در هر قالب و به هر شکل دارای عواقب قانونی می باشد پس لطفاً دقت کنید .

اشتراک گذاری این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید