انتقال سهم سازنده همزمان با امضای قرارداد و خطرات آن

انتقال سهم سازنده همزمان با امضای قرارداد

انتقال سهم سازنده همزمان با امضای قرارداد

چالش های انتقال سهم سازنده همزمان با امضای قرارداد

وقتی قرارداد مشارکت در ساخت امضا می شود مالک و سازنده همانند دو شریک متعهد به یک سری کارها و اقداماتی هستند که در قرارداد شرح داده شده است.

یکی از کارهای صد در صد اشتباهی که بعضی از مالکین و مشاورین املاک در زمان انعقاد قرارداد مشارکت مرتکب می شوند این است که قبل ار هرگونه سرمایه گذاری توسط طرف دوم قرارداد یعنی سازنده، سهم وی را در متن قرارداد و حتی در مواقعی رسماً از طریق دفاتر اسناد رسمی به او انتقال می دهند!

واقعاً تعجب میکنم که چرا بعضی از مالکین که سالها تلاش کرده اند و سرمایه ای جمع کرده اند  و یا ۳۰ سال در ارگانی شاغل بوده اند و حاصل کارشان یک زمین یا خانه کلنگی است، بدون کمترین مشاوره ای و با یک قرارداد کاملاً غیر فنی و بی سر و ته به نوعی خودکشی اقتصادی می کنند.

حتما بخوانید : شیوه های اخذ تضمین از سازنده در قرارداد مشارکت در ساخت

به واسطه شغلم و انجام وکالت مدل های مختلف دعاوی مشارکت در ساخت این شانس را داشته ام که شاهد فروپاشی مالی و خانوادگی بسیاری از این ندانم کاری ها باشم و اکنون تمام تجربیات ارزشمندم را با شما به اشتراک بگذارم.

چالش های انتقال سهم سازنده همزمان با امضای قرارداد عنوان آموزش این فایل صوتی است که محتوای با ارزشی را به شما هدیه می کند که مالکین شکست خورده میلیون ها و حتی میلیاردها هزینه بابت ندانستن همین چند دقیقه آموزش متحمل شده اند. در حالی یک مشاوره حقوقی از وکیل متخصص امور ملکی می توانست قرارداد آنها را به نوعی بیمه کند!

مشخصات
نوع فایل: MP3
عنوان: چالش های انتقال سهم سازنده همزمان با امضای قرارداد
مدرس: محمدرضافولادی
زبان: فارسی
مدت: فقط ۵:۵۴ دقیقه!

 

انتقال سهم سازنده همزمان با امضای قرارداد و مخاطرات آن


اگر سوال یا مشکل حقوقی درباره موضوع این مقاله دارید پایین همین صفحه کامنت بزارید

مشاور حقوقی ملک

محمدرضا فولادی هستم ، وکیل و متخصص دعاوی ملکی و قراردادها

با انجام مشاوره تخصصی قبل از هر معامله، قرارداد و معاملات ملکی خود را بیمه کنید

 


 

اشتراک گذاری این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید